zdjecie2v1 scaled

Drewniane podkładki pod kubek od Decorify

Dlaczego warto kupować drewniane podkładki pod kubek? To pytanie stosunkowo często zadają sobie osoby, którym zależy na przykład na urozmaiceniu swojego wnętrza. Nie ma w tym nic dziwnego, gdyż wiele osób nie zdaje sobie sprawy z zalet, jakie niosą ze sobą drewniane podkładki pod kubki od Decorify. Przyjrzyjmy się zatem wspólnie, dlaczego warto je kupić, oraz czym tak naprawdę się one charakteryzują.

Dlaczego wybór podkładek pod kubek od Decorify.pl to strzał w dziesiątkę?

Odpowiedzią na to pytanie jest z jednej strony ich wysoka funkcjonalność. Z drugiej zaś strony są one niezwykle eleganckie. W pierwszym przypadku doskonale wręcz chronią one na przykład obrus przed poplamieniem, czy też stół przed niekorzystnym działaniem wysokiej oraz niskiej temperatury. Jeżeli zaś chodzi o wygląd, stanowią one doskonałą wręcz ozdobę, zwłaszcza jeżeli mamy do czynienia z ciekawym, designerskim wzorem, takim jak chociażby możemy znaleźć w asortymencie Decor. Przyjrzyjmy się wiec wspólnie, które z nich w szczególności zasługują na naszą uwagę.

Polecane drewniane podkładki pod kubek

W tym momencie zapewne zastanawiacie się Państwo, które podkładki pod kubek są szczególnie godne uwagi. Z tego względu postanowiliśmy przedstawić Państwu, czym tak naprawdę charakteryzują się oferowane przez Decorify.pl drewniane podkładki pod kubek. Oto one:

a) Podkładka Pod Kubek Gwiazda 4 Szt. – Naturalne

Wzór ten to idealne rozwiązanie dla osób, które lubią spędzać zimowe wieczory wraz z kubkiem w ciepłego napoju w ręku. Nawiązuje do tego z jednej strony wzór gwiazdy, który swoim kształtem przypomina płatek śniegu, z drugiej zaś delikatne, naturalne barwy drewna, które podkreślają nieco nastrój. Doskonale nadają się one również na różnego rodzaju spotkania towarzyskie. Ponadto dzięki eleganckiemu, a jednocześnie prostemu wzorowi, są one stosunkowo proste do mycia.

b) Podkładka Pod Kubek Hexagon 4 Szt. – Dąb Ciemny

Podkładki z tym wzorem w szczególności mogą przypaść do gustu osobom o ścisłym umyśle. Wynika to przede wszystkim z ich wzoru, czyli geometrycznej konstrukcji, jaką jest Hexagon. Swoim kształtem przypomina on budowę plastra pszczelego miodu. Z kolei w połączeniu z barwą ciemnego dębu, tworzy on spójną, a jednocześnie uspokajającą harmonię. Z tego względu stanowi ona nie tylko świetną podkładkę pod kubek, ale również doskonałą ozdobę.

c) Podkładka Pod Kubek Monstera 4 Szt. – Naturalne

Podkładka Monstera to z kolei idealne rozwiązanie dla osób, które uwielbiają tropiki. Wynika to z niezwykłego kształtu, jakimi cechują się liście Monstery. Ponadto nadaje ona wnętrzu nieco luźniejszego, wakacyjnego charakteru. Dzięki niej możemy powędrować myślami do odległych, niedostępnych dla nas na co dzień egzotycznych krain. Z praktycznego punktu widzenia, świetnie zabezpieczają one stół przed wysoką temperaturą, i są proste do mycia.

d) Podkładka Pod Kubek Oval 4 Szt. – Dąb Jasny

Podkładki w tym kształcie docenią w szczególności osoby, które preferują nieco abstrakcyjne kształty. A takimi właśnie niewątpliwie są połączone ze sobą owale. Dzięki temu tworzą one z jedne strony niepowtarzalny wzór, z drugiej zaś tworzy on wokół siebie pozytywną atmosferę. Z tego względu stanowi on ciekawą ozdobę zarówno w czasie spotkań towarzyskich, jak i na co dzień. Całość podkreśla jasna, dębowa barwa.

e) Podkładka Pod Kubek Śnieżynka 4 Szt. – Naturalne

Śnieżynka, podobnie jak wspomniana przez nas wcześniej gwiazda, swoim kształtem przypomina płatek śniegu. Dzięki temu wzór ten doskonale nadaje zarówno w okresie świąteczno-zimowym, jak i również i latem, kiedy z powodu szalejących upałów, tęsknimy za zimowym chłodem. Ponadto podobnie jak gwiazda, dzięki swojej prostocie jest on jednocześnie niezwykle wręcz funkcjonalny. Nie sprawia on bowiem większych problemów w czyszczeniu. Z powodzenie mogą one stanowić ciekawą ozdobę jadalni, czy też pokoju dziennego. Całość podkreślają naturalne, spokojne barwy drewna, które doskonale wręcz wpływają na budowanie pozytywnego nastroju.

Podsumowanie

Drewniane podkładki pod kubek od Decorify mogą okazać się przysłowiowym strzałem w dziesiątkę, jeżeli zależy nam na elegancji połączonej z funkcjonalnością. Doskonale bowiem chronią one stół przed uszkodzeniami termicznymi, a jednocześnie stanowią one ciekawą jego ozdobę. W dużej mierze jest to zasługa designerskich, a jednocześnie eleganckich wzorów, jakie ma do zaoferowania Decorify. Między innymi z tych właśnie powodów warto rozważyć zakup ich podkładek wykonanych z wysokiej jakości drewna.

Podobne wpisy